Aylık arşiv Kasım 2020

ileadmin

Sefaköy Vaillant Kombi Servisi

Sefaköy vaillant servisi ile garantili teknik servis hizmeti sunmaktayız.Alacağınız kombi servis hizmetleri firmamız tarafından 1 yıl garanti kapsamı adı altında firma bünyesinde güvence altına alınmaktadır.

Vaillant kombiler sefaköy bölgesinde uzman ekiplerimiz tarafından kullanılan orjinal yedek parçaları ile sizlerin soğuk kış aylarında sizlere 7/24 kesintisiz teknik servis hizmeti sunan firmamız aynı gün servis ağı sunmaktadır.

ileadmin

İlaçlı Petek Temizleme

Kombi Servis sektöründe 12 yıla aşkın süredir sürdürmekte olduğumuz kombi servis hizmeti ile kullanmakta olduğunuz kombiler ve peteklerinizin bakımları en uygun fiyatlar ile yapmaktayız.Kombi petek temizleme işlemleri kombiye en yakın konumda bulunan petek üzerinden yapılmaktadır.Kombi sökülerek yerine makine bağlama işlemi yapılır ve kimyasal ilaç sisteme yayılır kombi ve petekler yüksek ısıda devirdaim yapılır.

Devir daim yapılma işleminden sonra makine sayesinde tüm petekler tek tek pis su boşaltılır ve yerinde temiz su doldurulur.Temizleme işlemleri tamamlandıktan sonra petekleri havaları kontrol edilir ve kullanıma hazır hala getirilir.

Sefaköy kombi servisi ile alacağınız tüm teknik servisleri firma güvencesi adı altında 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.

ileadmin

Sefaköy Demirdöküm Petek Temizliği

Sefaköy bölgesinde kullanmakta olduğunuz Demirdöküm marka petekleriniz için aynı gün kimyasal ilaçlı petek temizleme servis ağımız mevcuttur.Sefaköy kombi servisi olarak 4/5 yılda bir yapılması gereken kombi petek temizliğinizi aynı gün içinde ve en uygun fiyatlar ile yapmaktayız.Kombi petek temizleme işlemleri son bir kaç yılda oldukça önemli bir konu olarak tercih edilen işlemler arasında yer almaktadır.

Sefaköy bölgesinde bulunan uzman mobil ekiplerimiz sayesinde kullanmakta olduğunuz kombiler ve petekleriniz uzman ekiplerimiz tarafından temizlenerek soğuk kış aylarına %50 ye varan ısınma tasarrufunu sağlamış olursunuz.

Kağıthane Kombi Servisi - Esenler Kombi Servisi - Kağıthane Petek Temizleme - Ünye Petek Temizleme - Sefaköy Kombi Servisi - Yenibosna Kombi Servisi - Eyüp Kombi Servisi - Viessmann Kombi Servisi - Termostar Kombi Servisi - Bağcılar Kombi Servisi - Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi - Bağcılar Demirdöküm Servisi Termostar Kombi Servisi - Yenibosna Petek Temizleme