Sefaköy Beko Kombi Servisi

ileadmin

Sefaköy Beko Kombi Servisi

Sefaköy kombi servisi ile Adeta bir dünya markası haline gelen Beko markakasına sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti Sefaköy ilçesinde haftanın 7 günü kesintisiz devam etmektedir.

Sefaköy beko kombi servisi ile aynı gün içinde alacağınız tüm teknik servis hizmetlerimiz Şimşek teknik servis olarak 1 yıl garanti kapsamı altına alınmaktadır.Beko markasına sunmakta olduğumuz kombi servis hizmeti özel servis hizmeti ile garanti dışı kalan kombilerinize garantili servis hizmeti sunmaktadır.

Sefaköy kombi servisi olarak alanında uzman ekiplerden oluşan teknisyen ekiplerimiz ile en geç 1 saat içerisnde servis hizmeti kapınızda haftanın hangi günü olursa olsun en uygun fiyatlar ile güler yüzlü servis hizmetimiz tam hızı ile devam etmektedir.

Kullanmakta olduğunuz Beko marka kombilerinizin bakımları düzenli olarak yapılması gereken bir işlemdir.Uzman teknisyenlermiz ile kombileriniz düzenli olarak güvence altına alınmaktadır.

Şimşek teknik servis olarak kombi bakımı,arıza,montaj ve petek temizleme işlemleri uzman ekiplerimiz tarafından Küçükçekmece de bulunan Sefaköy mah. 7/24 saat devam etmektedir.

Yazar hakkında

admin administrator

Bir cevap yazın

Hemen Arayın ....! Kağıthane Kombi Servisi - Esenler Kombi Servisi - Kağıthane Petek Temizleme - Ünye Petek Temizleme - Sefaköy Kombi Servisi - Yenibosna Kombi Servisi - Eyüp Kombi Servisi - Viessmann Kombi Servisi - Termostar Kombi Servisi - Bağcılar Kombi Servisi - Bağcılar Demirdöküm Kombi Servisi - Bağcılar Demirdöküm Servisi Termostar Kombi Servisi - Yenibosna Petek Temizleme